תחומי עיסוק

 

מיסוי

 
 
ישראל את גאילר - משרד רואי חשבון צבר ניסיון רב בליווי שוטף של חברות, גופים ציבוריים ויחידים בתחומי המיסוי השונים, במציאת פתרונות לבעיות מיסוי מורכבות ובייצוג לקוחות בפני רשויות המס בכל שלבי הביקורת והדיון.
קראו עוד >>
 

ייצוג בפני רשויות מס

 
לייצוג מקצועי ונכון בפני רשויות המס יש חשיבות רבה. משרדנו צבר ניסיון רב בייצוג חברות, גופים ציבוריים ויחידים בפני רשויות המס והמוסד לביטוח לאומי בכל שלבי הביקורת והדיון.
קראו עוד >>
 

חשבונאות וביקורת דוחות כספיים

 
הידע המעמיק והניסיון הרב שצברנו בנוגע לחשבונאות ולביקורת דוחות כספיים, מאפשרים לנו להתמודד בהצלחה עם סוגיות חשבונאיות מורכבות ולהעניק ללקוחותינו מעטפת שירותים שחולשת על כל תחומי החשבונאות והביקורת.
קראו עוד >>
 

ביקורת פנימית

 
ביקורת פנימית מתקדמת ואפקטיבית מהווה חלק חשוב בתפקוד הנאות של הארגון, ומטרתה לבחון את התנהלות היחידות השונות בארגון ולהציע דרכים להפחתת סיכונים ולשיפור הבקרות הניהוליות. בדרך זו ניתן להביא לניצול מיטבי של משאבי הארגון ולעמידה ביעדים שהציבה ההנהלה.
קראו עוד >>
 

ניהול כספים, חשבות, הנהלת חשבונות וחשבות שכר

 
משרדנו מעניק שירותי ניהול כספים, חשבות, הנהלת חשבונות וחשבות שכר לחברות פרטיות ולעסקים בתחומי התעשייה, המסחר והשירותים, וכן לגופים ציבוריים בולטים. המענה כולל: כתיבת מגוון רחב של דוחות כספיים, ניהוליים ותפעוליים, המסייעים ללקוחות בקבלת החלטות אסטרטגיות ובתפעול יעיל של עסקיהם ופעילותם.
קראו עוד >>
 
צרו קשר עם המשרד לתיאום פגישת ייעוץ: 072-3258415